DĚKUJEME

MŠ SLUNÍČKO ŽAMBERK

Obrázky a výtvory dětí z MŠ Sluníčko v Žamberku zdobily prostory v budově "Penzionu". Děti letos nemohly přijít v průběhu roku vystoupit a potěšit obyvatele a klienty pečovatelské služby osobně, proto je pozdravily krásnými obrázky, kterými jsme plnili nástěnky. 

                  

ZŠ TYRŠOVA ŽAMBERK

Také ZŠ Tyršova v Žamberku, kteří nás pravidelně navštěvují se svým vystoupením, si k nám našli cestu. Formou dopisů, pohlednic, přáníček, obrázků a výrobků s námi prošli čtvero ročních období. Přáníčka a pohlednice putovaly do schránek nájemníku a obrázky zdobily nástěnky ve společných prostorách „Penzionu“.

         

KLUB ŽEN Z HELVÍKOVIC

Vánočním cukrovím s milým přáním letos potěšily nájemníky "Penzionu" i klienty pečovatelské služby ženy z Klubu žen z Helvíkovic. 

PROJEKT "KAVÁRNA"

Projekt „Kavárna“ - dobrovolnický projekt, který pomáhá seniorům smysluplně vyplnit volný čas, si v letošním roce pro nájemníky „Penzionu“ připravil bezkontaktní aktivity. Byly to např. podpora a "pohlazení" po telefonu, napečení mikulášských perníčků a vánočního cukroví.

  

MANŽELÉ PEŠKOVI - DÁRKY PRO KLIENTY

Manželé Kateřina a Tadeáš Peškovi přinesli našim klientům úžasné dárky v podobě voňavých čajů s příznačnými názvy: Anděl strážný👼 , Dobrá nálada😁 a Čaj štěstí🍀. Mladým manželům Peškovým moc děkujeme.

 PROJEKT "JEŽÍŠKOVA VNOUČATA"

Děkujeme všem Ježíškovým vnoučatům, kteří rozjasnili tváře 10 klientům pečovatelské služby. Mezi přáními se objevily např. knihy, povlečení, živé květiny pro radost, balíčky dobrot, aj.

 

VÝPOMOC SE ZAJIŠTĚNÍM NÁKUPŮ KLIENTŮM PEČOVATELSKÉ SLUŽBY

Na naší říjnovou výzvu, ve které jsme hledaly dobrovolníky na dočasnou výpomoc se zajištěním nákupů pro své klienty, zareagovaly a velmi ochotně pomáhaly dobrovolnice paní Yvona Frankova, Jitka Svobodová, Lída Adamcová a Eva Langrová. 
Poděkování patří také Českému červenému kříži - paní Jitce Dolečkové - která nám také s nákupy pomáhala.

 

 

Tleskající ruce