Projekt "Ježíškova vnoučata"

Znáte Ježíškova vnoučata? Je to projekt Českého rozhlasu, který vznikl na podzim roku 2016 a od té doby každoročně před Vánoci senioři mohou mít přání a jejich přání se plní díky dobrým srdcím mnoha lidí. A tak i k nám do Centra sociální péče v Žamberku přichází v adventním čase balíčky a také návštěvy. Balíčky jsou pečlivě a krásně zabalené, dárky vybírané s láskou, návštěvy milé, obdarování vzájemná.

To, že obdarovaným není pouze senior, dokládá např. email od jedné paní učitelky, která se do Ježíškových vnoučat zapojila se svou třídou. Se svolením cituji: „Děti byly z celého plánování a chystání nadšené. Ze svačinek vytahovaly sušenky a rovnaly všechno do balíčku pro „naši babičku". Balík společně zabalily a střídaly se ve dvojicích, když ho nesly na poštu. Naučily se spoustu věcí, za to děkujeme my Vám.“

I my moc děkujeme všem zapojeným, děkujeme Českému rozhlasu za organizaci, a především moc děkujeme Ježíškovým vnoučatům.

tým pečovatelské služby v Žamberku

Projekt "Ježíškova vnoučata"Projekt "Ježíškova vnoučata"

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.