CANISTERAPIE V PEČOVATELSKÉ SLUŽBĚ ŽAMBERK

Canisterapie využívá pozitivního působení psa na zdraví člověka a zlepšuje kvalitu života. A my se o tom sami přesvědčujeme už skoro půl roku. Díky peněžním darům do vánoční sbírky Ježíškových vnoučat mohl být podpořen spolek Aura Canis. z.s. a tak může každých 14 dní navštěvovat naše klienty terapeutka tohoto spolku paní Kateřina Tothová se svými cvičenými pejsky. Bela, Špagetka a Jolanka seniory těší, baví a dopomáhají tak k dobré náladě všech zúčastněných. A navíc aktivity, které si canisterapeutka se svými pejsky pro naše klienty vždy skvěle připravuje, mají terapeutický prospěch – procvičuje se jemná motorika, paměť, povídá se a vzpomíná na časy, kdy naši klienti měli doma psí mazlíčky. Za tato milá setkání moc děkujeme.
Petra Maixnerová, sociální pracovnice

CANISTERAPIE V PEČOVATELSKÉ SLUŽBĚ ŽAMBERKCANISTERAPIE V PEČOVATELSKÉ SLUŽBĚ ŽAMBERKCANISTERAPIE V PEČOVATELSKÉ SLUŽBĚ ŽAMBERK

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.