Malé ohlédnutí za uplynulými Kavárnami

Začátkem roku byla odstartována další série Kaváren hudebním vystoupením sourozenců Souradových. Společně jsme si zavzpomínali na uplynulé svátky a příjemnou hudbou se naladili na rok nadcházející. Známé písně jsme si notovali společně, ty méně známé se zatajením dechem poslouchali. Následující den, tedy 5.1., jsme přivítali další hudební vystoupení v podání pěveckého sboru Kamínek. Děkujeme Vám za dvě mile strávená odpoledne u příjemné hudby a za Váš čas a energii, kterou jste mezi nás přinesli.

Únorová kavárna byla ve znamení cvičení a radosti z pohybu. První únorový den zavítala do Penzionu paní Lenka Cviková, se kterou jsme si společně zacvičili na židlích a ukázali si, že i obyčejná židle stačí k dokonalému procvičení. Celé odpoledne se neslo ve veselém a radostném duchu, mohlo by se zdát, že cvičení na židlích je nudné, ale v Penzionu tomu opravdu tak nebylo. Děkujeme za příjemné odpoledne a ukázku pro nás něčeho nového.

Nadační fond Koloběh života z Jablonného nad Orlicí v rámci oslav 100 let založení Československa uspořádal několik módních přehlídek ve stylu první republiky a 17. března jsme měli možnost krásné dobové kostýmy, které našila Hana Matyášová, obdivovat i v Centru sociální péče města Žamberk.


Malé ohlédnutí za uplynulými KavárnamiHudební vystoupení sourozenců SouradovýchPěvecký sbor KamínekCvičení na židlíchMódní přehlídka ve stylu první republiky

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.