Malé ohlédnutí za uplynulými Kavárnami

Začátkem roku byla odstartována další série Kaváren hudebním vystoupením sourozenců Souradových. Společně jsme si zavzpomínali na uplynulé svátky a příjemnou hudbou se naladili na rok nadcházející. Známé písně jsme si notovali společně, ty méně známé se zatajením dechem poslouchali. Následující den, tedy 5.1., jsme přivítali další hudební vystoupení v podání pěveckého sboru Kamínek. Děkujeme Vám za dvě mile strávená odpoledne u příjemné hudby a za Váš čas a energii, kterou jste mezi nás přinesli.

Únorová kavárna byla ve znamení cvičení a radosti z pohybu. První únorový den zavítala do Penzionu paní Lenka Cviková, se kterou jsme si společně zacvičili na židlích a ukázali si, že i obyčejná židle stačí k dokonalému procvičení. Celé odpoledne se neslo ve veselém a radostném duchu, mohlo by se zdát, že cvičení na židlích je nudné, ale v Penzionu tomu opravdu tak nebylo. Děkujeme za příjemné odpoledne a ukázku pro nás něčeho nového.

Nadační fond Koloběh života z Jablonného nad Orlicí v rámci oslav 100 let založení Československa uspořádal několik módních přehlídek ve stylu první republiky a 17. března jsme měli možnost krásné dobové kostýmy, které našila Hana Matyášová, obdivovat i v Centru sociální péče města Žamberk.


Malé ohlédnutí za uplynulými KavárnamiHudební vystoupení sourozenců SouradovýchPěvecký sbor KamínekCvičení na židlíchMódní přehlídka ve stylu první republiky