MALÉ OHLÉDNUTÍ ZA PODZIMNÍMI KAVÁRNAMI V PENZIONU

Podzimní sérii Kaváren jsme odstartovali v pátek 3.10. Na programu byly jednoduché hádanky, úkoly a vědomostní postřehy. Celé odpoledne se neslo v příjemném duchu, kdy jsme se naučili i spoustu motorických dovedností, připomněli si české říkanky i písně.

Na listopadovou kavárnu přijaly pozvání seniorky z Jablonného nad Orlicí, které nám přijely zatančit Českou besedu v tematickém oblečení. O taneční vystoupení byl velký zájem, společenská místnost Penzionu byla zaplněna do posledního místa. Po samotném vystoupení s námi tanečnice poseděly a popovídaly si nad šálkem dobré kávy.

Adventní čas jsme již po třetí zahájili s knihařkou Evou Tobiškovou.  I letos si pro nás připravila vánoční dekoraci, konkrétně závěsnou hvězdu s andělíčkem. Všechny výrobky byly velice povedené a každý kus byl originál. Vánoční čas jsme si provoněli horkým punčem a navodili si tak tu správnou sváteční atmosféru.

Hosté Kavárny se mohou na konci prosince těšit na vystoupení pěveckého souboru Kamínek, který je také pravidelným hostem.

Všem účastníkům, kteří k nám v roce 2019 zavítali, moc děkujeme. Nejen za jejich krásná a obohacující vystoupení, ale zejména za to, že ve svém volném čase myslí na druhé a přinášejí jim radost.

Velké poděkování patří také dobrovolnicím, které kavárnu připravují stále se stejným elánem a nadšením jako tomu bylo na počátku projektu.

Za spokojené návštěvníky Lucie Hlásecká

MALÉ OHLÉDNUTÍ ZA PODZIMNÍMI KAVÁRNAMI V PENZIONUMALÉ OHLÉDNUTÍ ZA PODZIMNÍMI KAVÁRNAMI V PENZIONUMALÉ OHLÉDNUTÍ ZA PODZIMNÍMI KAVÁRNAMI V PENZIONU

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.