Nově vybudovaná krytá stání pro pečovatelskou službu

Investice města: Centrum sociální péče – parkovací stání
Dlouhou dobu řešili pracovníci CSP problém s parkováním služebních vozů. V loňském roce byl tento problém vyřešen novostavbou tří krytých stání u objektu trafostanice. Objekt je řešen jako dřevostavba s plochou střechou a dvojicí plechových vrat, jedno stání je otevřené. Základovou konstrukci, podlahovou desku a konečné terénní úpravy zajistily Technické služby Žamberk s. r. o., dřevostavbu realizovala společnost BO CO spol. s r. o. z Horních Libchav.
Celkové investiční náklady: 647 911 Kč vč. DPH                                                                 Ing. Lenka Franková, vedoucí odboru REUP

 

Naše organizace poskytuje terénní pečovatelskou službu více než stovce občanů Žamberka a blízkého okolí. Každé ráno tak pečovatelky vyjíždějí pomoci potřebným lidem vstát, zajistit hygienu, obléknout, nasnídat se. Podobně je to v průběhu celého dne, k zajištění nezbytné péče je nutné klienty navštívit třeba i třikrát denně. Pečovatelská služba má šest automobilů, pro které jsme dlouhé roky hledali vhodné parkování. Zejména v zimních měsících, kdy byla auta po noci omrzlá a zachumelená, bylo náročné připravit automobil k jízdě a vyjet ke klientům v potřebný čas (například v 6:00). Nově vybudovaná krytá stání za budovou „Penzionu“, kde naše organizace sídlí, tento problém vyřešila a usnadnila pečovatelkám výjezdy za klienty.

 

 

 
 
Nově vybudovaná krytá stání pro pečovatelskou službuNově vybudovaná krytá stání pro pečovatelskou službuNově vybudovaná krytá stání pro pečovatelskou službuNově vybudovaná krytá stání pro pečovatelskou službuNově vybudovaná krytá stání pro pečovatelskou službuNově vybudovaná krytá stání pro pečovatelskou službuNově vybudovaná krytá stání pro pečovatelskou službuNově vybudovaná krytá stání pro pečovatelskou službuNově vybudovaná krytá stání pro pečovatelskou službu

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.