Poděkování, úcta a obdiv

Babička žila v Penzionu od úplného prvopočátku, celých 21 let. Poslední roky, kdy už její zdravotní stav vyžadoval pomoc druhých, to pro ni bylo těžké, stejně jako to je pro většinu seniorů, říci si o pomoc a přijmout ji. Opravdu za velmi vstřícné spolupráce všech pracovníků Centra sociální péče se vše dalo domluvit a fungovalo to, a hlavně babička byla spokojená, že s ní tráví čas i někdo jiný kromě rodiny. A vím, že pro rodinu a každého, kdo se o staršího seniora stará, je to náročné, a proto nabídka služeb v Penzionu je to, co může pomoci ulehčit. Třeba je možné využít nově zrekonstruované  koupelny v objektu, je velmi pěkná, prostorná a účelně vybavená. Já už v ní koupel své babičce dopřát nemůžu, jelikož zemřela, na koupání v novém se moc těšila a vím, že by zase řekla, jak je jí po koupeli dobře, že ji nic nebolí a neschází, což je krásné, jak málo stačí k tomu, aby byl někdo spokojený a šťastný.

Obdiv proto všem, kteří se o starší a i hendikepované osoby starají a umějí jim dát lásku a úsměv, který nic nestojí a přitom hodně pomáhá. Úcta ke stáří, které si to zaslouží, je v této práci také důležitá. A velké poděkování všem z Penzionu (Centra soc. péče) za přístup k jejich práci, která je opravdu záslužná, a myslím si, že toto je činí lidmi, kteří na sebe můžou být hrdí, a patří jim náš dík.         

                                                                                                                                                                                                                                            

                                                           

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.