INFORMACE O OCHRANNÝCH ROUŠKÁCH

Vláda České republiky na mimořádném zasedání schválila, že ode dne 19. března se všem osobám zakazuje pobyt a pohyb mimo bydliště bez ochranných prostředků dýchacích cest. Jako ochranné prostředky se počítají roušky, respirátory, ústenky, šátky, šály či jiné prostředky, které brání šíření kapének.


Uvědomujeme si, jak je důležité dbát na preventivní opatření, proto v průběhu těchto dní postupně rozdáváme ochranné roušky našim klientům a také všem nájemníkům tohoto bytového domu, aby mohli chránit sebe i své okolí.


Ochranné roušky jsme získali díky iniciativě našich pečovatelek, které je šily svépomocí a dále díky těmto dárcům: 2 šikovné paní nájemnice z Penzionu, paní Jansová z Gymnázia Žamberk, pracovnice z Cesty pro rodinu, z. ú. Žamberk, zaměstnanci Městského úřadu Žamberk, Iniciativa „Šijeme roušky pro potřebné pro pardubický kraj“ a další, kteří se nám v průběhu dne ozývají. Děkujeme všem obětavým dárcům!


O ochrannou roušku z bavlněné látky je nezbytně nutné správně pečovat a to tak, aby neztratila svoji funkci a chránila nás, tak jak má. Přečtěte si prosím informace v dokumentu níže, které poskytnou radu, jak s rouškou správně manipulovat při nasazování a sundávání a následném praní a sterilizaci, aby mohla být znovu použita.

 Děkujeme, že chráníte sebe i ostatní kolem Vás.


Miroslava Krajčírová a zaměstnanci pečovatelské služby Žamberk

INFORMACE O OCHRANNÝCH ROUŠKÁCH

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.